30 lat sportowych sukcesów. Jubileusz Klubu Sportowego KENSEI w Ząbkach
To był wyjątkowy dzień dla środowiska sportowego Ząbek. Klub Sportowy KENSEI świętował jubileusz 30-lecia działalności, a uroczystości towarzyszył I Turniej Taneczny pod Patronatem Burmistrza Miasta Ząbki Małgorzaty Zyśk. Wydarzenie zgromadziło zawodników, trenerów, rodziców oraz mieszkańców, którzy przez lata wspierali działalność klubu i obserwowali rozwój kolejnych pokoleń młodych sportowców oraz tancerzy.Czytaj dalej










