Pogoń Siedlce ponownie mistrzem Polski! Emocjonujący finał zakończony triumfem gospodarzy
Rugbiści MKS Pogoń Awenta Siedlce po raz kolejny zapisali się na kartach historii polskiego rugby. Drużyna z Mazowsza obroniła tytuł mistrza Polski, pokonując w wielkim finale Ekstraligi Rugby zespół Energa Ogniwo Sopot. Decydujące spotkanie rozegrano 20 czerwca na stadionie w Siedlcach, gdzie gospodarze przy wsparciu swoich kibiców sięgnęli po drugieCzytaj dalej










